Cestuju ráda!

Osobní blog o cestování

Spouštím blog o cestování!

Už je to docela dávno, co jsem začla blogovat o cestování a to nejčastěji o destinacích, které jsem zatím ještě nenavštívila. Za pár posledních let přibyla spousta míst, které jsem procestovala a moc ráda bych se o to všechno podělila. Proto jsem se rozhodla psát cestovatelský blog, kde budu šířit svojí velkou cestovatelskou vášeň.

Proč se na to těším

 • až vám budu příště něco osobně doporučovat, můžu vás snadno i odkázat na jedno místo
 • chci dávat inspiraci ostatním co se týče destinací a míst, která navštívit (ubytování, restaurace, atrakce…)
 • nechci zůstat jen u psaní, konečně zveřejním svoje fotky z Flickru smysluplně s kontextem a příběhem
 • uplatním svojí úchylku sbírání dat do Foursquaru a zužitkuju svoje vytvořené Google mapy (jsem mapofil a chci s nima dál pracovat)
 • snad pod mými příspěvky přibude i zajímavý obsah v komentářích, těším se na všechny vaše postřehy
 • a jestli nám nevypnou ty internety, budu mít já sama všechny ty zážitky pěkně pohromadě, to až mi bude 80, budu si to s radostí prohlížet

Těším se, že blog bude užitečný nejenom pro mě, ale hlavně pro ostatní nadšené cestovatele. Postupně teď začnu sepisovat zážitky a doporučení k procestovaným místům. První v řadě bude určitě Bali, které mám nejvíc v hlavě a taky Budapešť.

4 Komentáře

 1. Ahoj, teda objevila jsem náhodou u Večerníčků tvůj blog a je super! Těším se na další články. :-)

  • Lucka

   22.10.2014 at 20:03

   Ahoj Pájuško, díky za milou zprávu :) jsem ráda, že se ti blog líbí. Pracuju na nových článcích. Pokračování Bali a potom Řím a Neapol.

 2. Ahoj, nedala bys sem odkaz na fotky na Flickru? Docela ráda bych si je prohlédla. :-) Teď jsem četla Bali a to je krása a hlavně těch zážitků! Taky bych se tam chtěla někdy vypravit.

Napsat komentář

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

© 2019 Cestuju ráda!

Lucie